SLFD18-5R950G-08T
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SLFD18-5R950G-08T
JLCPCB Part #
C2988110
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 0.5dB 0.85dB 2.4GHz~2.5GHz 20dB 25dB 4.9GHz~5.95GHz 0603 Duplexers ROHS