SLDA31-2R800G-S1TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SLDA31-2R800G-S1TF
JLCPCB Part #
C279942
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 0.5dBi 1.2mm 1.6mm 100MHz 2 2.8GHz 3.2mm 3W 50Ω 1206 Antennas ROHS