SLDA31-2R400G-S2TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SLDA31-2R400G-S2TF
JLCPCB Part #
C370395
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 100MHz 2 2.4GHz 2.5dBi 3.2mm 3W 50Ω 1206 Antennas ROHS