SDWL2520FW100JSTF
MFR.Part #
SDWL2520FW100JSTF
JLCPCB Part #
C431692
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
10uH 15@7.9MHz 2.95Ω 300mA 40MHz Wire-wound chip inductor ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS