SDWL2520C3R3JSTF
MFR.Part #
SDWL2520C3R3JSTF
JLCPCB Part #
C305135
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
290mA 3.3uH 3.4Ω Wire-wound chip inductor ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS