SDWL2012C56NGSTF
MFR.Part #
SDWL2012C56NGSTF
JLCPCB Part #
C370383
Package
0805
Description
1.55GHz 320mΩ 500mA 55@200MHz 56nH Wire-wound chip inductor ±2% 0805 Inductors (SMD) ROHS