SDWL2012C22NJSTF
MFR.Part #
SDWL2012C22NJSTF
JLCPCB Part #
C145055
Package
0805
Description
220mΩ 22nH 2GHz 500mA 55@250MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS