SDWL1608CP22NJSTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDWL1608CP22NJSTF
JLCPCB Part #
C391222
Package
0603
Description
140mΩ 22nH 850mA Wirewound Inductor ±5% 0603 Power Inductors ROHS