SDWL1608C10NGSTF
MFR.Part #
SDWL1608C10NGSTF
JLCPCB Part #
C370321
Package
0603
Description
10nH 130mΩ 30@250MHz 600mA 6GHz Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS