SDWL1005C6N6SSTFM01
MFR.Part #
SDWL1005C6N6SSTFM01
JLCPCB Part #
C408664
Description
25@250MHz 6.6nH 6GHz 700mA 90mΩ Wire-wound chip inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS