SDWL1005C68NJSTFM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDWL1005C68NJSTFM01
JLCPCB Part #
C370313
Package
0402
Description
1.96Ω 140mA 2.5GHz 20@100MHz 68nH Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS