SDWL1005C5N1JSTF
MFR.Part #
SDWL1005C5N1JSTF
JLCPCB Part #
C391210
Description
100mΩ 23@250MHz 5.1nH 620mA 6GHz Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS