SDWL1005C3N9JSTF
MFR.Part #
SDWL1005C3N9JSTF
JLCPCB Part #
C370307
Description
24@250MHz 3.9nH 63mΩ 6GHz 790mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS