SDWL1005C3N3SSTF
MFR.Part #
SDWL1005C3N3SSTF
JLCPCB Part #
C2757921
Description
24@250MHz 3.3nH 63mΩ 6GHz 790mA 0402 Inductors (SMD) ROHS