SDWL1005C10NJSTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDWL1005C10NJSTF
JLCPCB Part #
C361500
Package
0402
Description
10nH 150mΩ 510mA ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS