SDVL5650SD180PTHS302
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDVL5650SD180PTHS302
JLCPCB Part #
C7356459
Package
2220
Description
12.7V 18V 25V 3kA 4J 2220 Varistors ROHS