SDVL2016SD380PTHS401
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDVL2016SD380PTHS401
JLCPCB Part #
C6294144
Package
0806
Description
30V 38V 400A 50V 700mJ 0806 Varistors ROHS