SDV1608H260C0R5YPTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDV1608H260C0R5YPTF
JLCPCB Part #
C5886198
Package
0603
Description
0.5pF@1MHz 130V 18.4V 26V 0603 Varistors ROHS