SDV1608E5R5C500NPTF
MFR.Part #
SDV1608E5R5C500NPTF
JLCPCB Part #
C99720
Description
10A 10mJ 12V 18V 4V 5.5V 50pF@1MHz 0603 Varistors ROHS