SDV1608A180C231NPTF
MFR.Part #
SDV1608A180C231NPTF
JLCPCB Part #
C5746906
Package
0603
Description
100mJ 12.7V 18V 230pF@1MHz 25V 30A 0603 Varistors ROHS