SDV1608A090C231NPTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDV1608A090C231NPTF
JLCPCB Part #
C6473203
Package
0603
Description
100mJ 13.5V 230pF@1MHz 30A 6.4V 9V 0603 Varistors ROHS