SDNT2012X104F3950FTF
MFR.Part #
SDNT2012X104F3950FTF
JLCPCB Part #
C919175
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 0.85mm 1.25mm 100kΩ 140uA 200mW 2mW/℃ 2mm 3950K 5s ±1% ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS