SDNT1005X104F3950FTF
MFR.Part #
SDNT1005X104F3950FTF
JLCPCB Part #
C6807762
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 100kΩ 100mA 100mW 1mW/℃ 1mm 3950K 3s ±1% ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS