SDNT1005X103J3435HTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDNT1005X103J3435HTF
JLCPCB Part #
C919167
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 1mm 310uA 3435K 3s ±3% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS