SDMM0806H-2-350T
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDMM0806H-2-350T
JLCPCB Part #
C5886012
Package
0302
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 35Ω@100MHz 3Ω 0302 Common Mode Filters ROHS