SDFL3216T330KTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDFL3216T330KTF
JLCPCB Part #
C370284
Package
1206
Description
1.05Ω 33uH 5mA Multilayer inductor ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS