SDFL2012Q3R9KTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDFL2012Q3R9KTF
JLCPCB Part #
C370274
Package
0805
Description
3.9uH 30mA 38MHz 45@10MHz 900mΩ Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS