SDFL1608T270KTF
MFR.Part #
SDFL1608T270KTF
JLCPCB Part #
C57841
Package
0603
Description
10MHz 1mA 2.75Ω 20@1MHz 27uH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS