SDFL1608T180MTF
MFR.Part #
SDFL1608T180MTF
JLCPCB Part #
C7356771
Package
0603
Description
1.85Ω 13MHz 18uH 1mA 20@1MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS