SDFL1608T150KTF
MFR.Part #
SDFL1608T150KTF
JLCPCB Part #
C57838
Package
0603
Description
1.7Ω 14MHz 15uH 1mA 20@1MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS