SDFL1608Q3R9KTF
MFR.Part #
SDFL1608Q3R9KTF
JLCPCB Part #
C57836
Package
0603
Description
1.7Ω 15mA 3.9uH 35@10MHz 35MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS