SDFL1608L68NMTF
MFR.Part #
SDFL1608L68NMTF
JLCPCB Part #
C7075230
Package
0603
Description
10@50MHz 250MHz 300mΩ 50mA 68nH ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS