SDFL1608L68NKTF
MFR.Part #
SDFL1608L68NKTF
JLCPCB Part #
C6293695
Package
0603
Description
10@50MHz 250MHz 300mΩ 50mA 68nH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS