SDFL1005Q2R2KTF
MFR.Part #
SDFL1005Q2R2KTF
JLCPCB Part #
C84472
Package
0402
Description
1.7Ω 10mA 2.2uH 20@10MHz 28MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS