SDFL1005Q1R5MTF
MFR.Part #
SDFL1005Q1R5MTF
JLCPCB Part #
C7309831
Package
0402
Description
1.2Ω 1.5uH 15mA 20@10MHz 30MHz ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS