SDFL1005Q1R5KTF
MFR.Part #
SDFL1005Q1R5KTF
JLCPCB Part #
C84470
Package
0402
Description
1.4Ω 1.5uH 15mA 20@10MHz 30MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS