SDFL1005P1R2MTF
MFR.Part #
SDFL1005P1R2MTF
JLCPCB Part #
C279911
Package
0402
Description
1.25Ω 1.2uH 15mA 20@10MHz 55MHz ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS