SDCW3216-2-900TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCW3216-2-900TF
JLCPCB Part #
C370255
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 300mΩ 370mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS