SDCW2012-2-201TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCW2012-2-201TF
JLCPCB Part #
C2836052
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 2 200Ω@100MHz 300mA 400mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS