SDCW2012-2-102TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCW2012-2-102TF
JLCPCB Part #
C361659
Package
SMD-4P,1.2x2mm
Description
-40℃~+85℃ 150mA 1kΩ@100MHz 2 50V 800mΩ SMD-4P,1.2x2mm Common Mode Filters ROHS