SDCW2012H-2-900TF
MFR.Part #
SDCW2012H-2-900TF
JLCPCB Part #
C370249
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 20V 280mA 400mΩ 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS