SDCW1210S-2-900TF
MFR.Part #
SDCW1210S-2-900TF
JLCPCB Part #
C370242
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
10MΩ 2 20V 300mΩ 400mA 90Ω@100MHz SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS