SDCW1210S-2-350TF
MFR.Part #
SDCW1210S-2-350TF
JLCPCB Part #
C843562
Package
SMD-6P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 180mΩ 2 20V 35Ω@100MHz 430mA SMD-6P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS