SDCW1210H-2-350TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCW1210H-2-350TF
JLCPCB Part #
C843587
Package
SMD-6P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 20V 320mA 320mΩ 35Ω@100MHz SMD-6P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS