SDCL1608C3N9STDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1608C3N9STDF
JLCPCB Part #
C13818
Package
0603
Description
10@100MHz 160mΩ 3.9nH 500mA 6GHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS