SDCL1608C12NJTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1608C12NJTDF
JLCPCB Part #
C29258
Package
0603
Description
12@100MHz 12nH 300mA 3GHz 450mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS