SDCL1005CR30JTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005CR30JTDF
JLCPCB Part #
C316415
Package
0402
Description
100mA 300nH 4.5Ω 400MHz 8@100MHz Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS