SDCL1005CR27JTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005CR27JTDF
JLCPCB Part #
C49501
Package
0402
Description
100mA 270nH 4.5Ω 400MHz 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS