SDCL1005CR22JTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005CR22JTDF
JLCPCB Part #
C18834
Package
0402
Description
100mA 220nH 450MHz 4Ω 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS