SDCL1005C82NHTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005C82NHTDF
JLCPCB Part #
C525659
Package
0402
Description
150mA 2.4Ω 750MHz 82nH 8@100MHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS